ترجمه تخصصي متون انگليسي علمي - پزشكي - نانوفناوري
[ [ [ [ فايل آماده چاپ كتاب خود را از ما تحويل بگيريد ] ] ] ]

!! راهنمای دانلود و نصب برنامه!!

!! چت ویدئویی Conferendo !!

استفاده از برنامه میسنجر یاهو غالبا پسورد اکانت ایمیل یاهو را به راحتی در اختیار هکرها قرار میدهد. از طرفی نرم افزارهای چت ویدئویی مشهور نظیر OOVOO و Skype امریکایی هستند و به خاطر خصومت دیرینه و برخوردهای سیاسی بین ایران و امریکا کاربران ایرانی از مدتی پیش تحریم شده اند ما چندین برنامه چت ویدئویی را تست کرده ایم و بین آنها برنامه conferendo را خوب و مناسب دیده ایم. برای دانلود این نرم افزار از صفحه دانلود استفاده کنید.

Conferendo download page 

 و توصیه ما این است که به جای دگمه download now در زیر آن دگمه mirror را کلیک کنید (تصویر بالا) چون هنگام استفاده از دگمه download now یک سری نرم افزار های دیگری نیز همراه آن دانلود میشوند و هنگام نصب مزاحم هستند و کامپیوتر را در معرض خطر نیز قرار میدهند مثلا من در بار اول که از آن طریق دانلود کردم هنگام نصب، آنتی ویروس من، برنامه های همراه را خطر حساب کرد و جلوی نصب برنامه conferendo هم گرفته شد. لذا باز هم توصیه میکنم برنامه را از طریق لینک mirror دانلود کنید.

وقتی لینک mirror را کلیک کنید از شما میخواهد که فایل برنامه را ذخیره یا اجرا کنید.

Run or Save option 

توصیه میکنیم گزینه save را کلیک کنید و آن را در جای مناسبی ذخیره نمایید بدین وسیله در زمان های دیگر نیاز به دانلود نخواهید داشت و میتوانید برنامه را به افراد دیگری نیز تقدیم کنید.

پس از کامل شدن دانلود آن را Run کنید اولین پنجره پس از اجرای فایل به شکل زیر است:

 

  گزینه Run را کلیک کنید. در پنجره بعدی گزینه English انتخاب شده و OK کنید.

 

در پنجره بعدی next را کلیک کنید.  

 

در پنجره بعدی گزینه I accept the agreement را علامت گذاری کرده و next را کلیک کنید. 

 

در پنجره بعدی میتوانید محل نصب را عوض کنید توصیه میکنیم دست نزنید و دگمه next را کلیک کنید. 

 

در پنجره بعدی دو گزینه اول به صورت پیشفرض انتخاب شده اند اگر میخواهید در هنگام شروع به کار ویندوز برنامه چت ویدئویی هم اجرا شود گزینه سوم را نیز علامت گذاری نمایید. وقتی انتخاب ها را انجام و یا پاک کردید گزینه next را کلیک کنید. 

 

کار نصب برنامه Conferendo آغاز میشود و مدتی طول میکشد و سپس از شما میخواهد که گزینه finish را کلیک کنید.

 

با کلیک کردن دگمه Finish برنامه شروع به کار میکند. 

 

وقتی برنامه شروع به کار میکند پنجره login ظاهر میشود. در اینجا شما میتوانید با حساب قبلی که دارید وارد برنامه شوید و یا اگر تابحال حسابی در سایت conferendo ایجاد نکرده اید الان میتوانید یک user و password برای خود انتخاب کنید.

اگر قبلا یوزر و پسورد گرفته اید در قسمت مربوطه وارد کرده و OK کنید.

 

اگر تازه کار هستید گزینه Get your Conferendo ID را کلیک کرده و در صفحه باز شده برای خود یوزر و پسورد انتخاب کرده و OK کنید.  

 

 

 

 

  دفتر ترجمه ، تاليف و نشر استيار
(سليماني)

s_rasoul@yahoo.com